Львівський портал

«Незабутній екскурс у минуле». Тартаківський палац запрошує на старт турсезону

Тартаківський палац, що розташовується у Сокальському районі на Львівщині, запрошує на відкриття туристичного сезону 15 серпня. Про це повідомили у Facebook-спільноті «Тартаків / Tartakiv».

 

«Щовихідних протягом двох місяців ми чекатимемо Вас у нашому палаці, де Ви зможете повернутись в епоху вишуканих вбрань, елегантних інтер’єрів, багатої історії та неочікуваних кульмінацій! Вас чекає незабутній екскурс у минуле, адже ми підготували для вас дещо особливе!», – наголошують організатори дійства.

Отож, 15 серпня, у день відкриття туристичного сезону в палаці, гостей чекатимуть: цікаві екскурсії від наших талановитих екскурсоводів; експозиція кімнати епохи Урбанських; неймовірні костюми часів розквіту палацу для фотосесій та повного занурення у 19 ст; смачнюча польова кухня; локальні смаколики; розваги для дітей; тематичні фотозони.

Особливим гостем вечора буде відомий львівський джазовий піаніст Макс Лан. Також у день відкриття збираються запустити освітлення Тартаківського палацу. Дійство завершиться нічним переглядом фільму просто неба.

Фото: Facebook/«Тартаків / Tartakiv»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-08-07 14:54:20

Теги
Back to top button
Close