Львівський портал

Неонатології дитячої лікарні на Орлика подарували медичне обладнання

Відділенню патології новонароджених та недоношених дітей міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. П. Орлика, подарували монітор добового спостереження за життєво важливими функціями у дітей, пульсоксиметри та косметику по догляду за шкірою у немовлят на загальну суму близько 25 тисяч гривень. Про це повідомив представник соціального проекту Григорій Троцький, передає пресслужба Львівської міськради.

Обладнання лікарня отримала в межах соціального проєкту «Біокон для здоров’я жінки і дитини».

«У рамках проекту, один раз в рік ми обираємо один медичний заклад в області, який потребує медичного обладнання. Цього року вирішили подарувати неонатальній службі міської дитячої лікарні, оскільки розуміємо, наскільки важливий догляд за новонародженими з різними патологіями, контроль за їх всіма життєво важливими показниками, виходжування недоношених дітей тощо», – прокоментував Григорій Троцький.

Зі слів медичних працівників неонатального відділення, монітор, який подарували благодійники, є надзвичайно важливим, адже дає можливість цілодобово спостерігати за насиченням крові киснем та вимірювати артеріальний тиск у доношених і недоношених дітей, які цього потребують.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ЛМР

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-04-07 17:07:39

Back to top button