Україна і світ

Не коректно говорити “війна в Україні”, це – війна в Європі, – Зеленський

За словами президента, Україна, як ніхто інший, прагне зупинити цю війну.Президент України Володимир Зеленський заявив, що війна на сході України – це війна в Європі. Про це президент України сказав під час свого виступу на Мюнхенській конференції з безпеки, яку транслював “112 Україна”.

“Не зовсім коректно говорити “війна в Україні”, це – війна в Європі. І вона разом з анексією Криму вже триває стільки ж, скільки і Друга світова війна. Уявіть собі”, – сказав Зеленський.

Також президент додав, що Україна, як ніхто інший, прагне зупинити цю війну.

“Ми будемо щасливі, коли згадки про Україну, як зону небезпеки, взагалі зникнуть з будь-яких міжнародних доповідей. Але це має відбутись тільки тоді, коли на Донбасі запанує міцний мир і Україна відновить свою територіальну цілісність у межах міжнародно-визнаних кордонів”, – зазначив він.

Нагадаємо, президент України почав дводенний робочий візит до Федеративної Республіки Німеччина, де взяв участь у 56-й Мюнхенській конференції з питань безпеки. Також Зеленський в рамках візиту проведе ряд зустрічей з лідерами іноземних держав.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close