Україна і світ

NASAMS від Канади покращить захист нашого неба — Олексій Резніков про пакет військової допомоги для України

Ілюстративне фото

Про це Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив під час спільного брифінгу з Міністром національної оборони Канади Анітою Ананд.

— Цей пакет уже оголошений. Він дуже для нас важливий. Перше. Я нагадаю, що для нас пріоритетом номер один є захист неба, тобто система протиповітряної оборони. Прийняття рішення придбати для нас системи NASAMS дозволить нам покращити захист нашого неба, а це значить захист нашого цивільного населення. Ви знаєте, що росія використовує тактику терориста, намагаючись зруйнувати наші об’єкти критичної інфраструктури, припинити подачу тепла, води, світла в українські домівки й занурити нас у холод та темряву. Всі ми знаємо про останню трагедію у місті Дніпро, де їхня ракета поцілила у величезний житловий будинок. Ми маємо більше як 40 загиблих, неймовірну кількість поранених, втрати житла: 200 квартир взагалі зруйновані, — зауважив Олексій Резніков.

Він додав, що Україні потрібні засоби боротьби з крилатими, балістичними ракетами, іранськими дронами:

— З усіма видами зброї, яку росіяни використовують проти цивільного населення. Тому ще раз: NASAMS від Канади дуже потрібний. Друге — це великий пакет армованих автомобілів Senator. 200 одиниць, які дадуть можливість захищати наших воїнів, які зможуть рухатись у контрнаступ, звільняючи тимчасово окуповані території. Українці, які сьогодні перебувають в окупації, чекають цього звільнення. І ми з вами знаємо, які страхіття росіяни залишають за собою, коли ми звільняємо території. Цих людей як можна скоріше треба зробити знову вільними людьми. Тому внесок Канади — це внесок у спільну перемогу, у яку я вірю.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-01-18 19:08:30