Львівський портал

Нардеп Максим Єфімов склав депутатський мандат

Співголова депутатської групи «Відновлення України» у парламенті Максим Єфімов вирішив скласти свої повноваження народного депутата. Про це він повідомив у Facebook.

Свої дії нардеп пояснює бажанням сконцентруватися на вирішенні потреб регіону, від якого він обрався до Верховної Ради в 2019 році.

«З першого дня великої війни команда Краматорської міської ради у режимі 24/7 організовує життєдіяльність громади. У співпраці з обласною владою й тисячами містян ми збудували ключовий прифронтовий вузол країни. Він став прихистком для десятків тисяч цивільних переселенців. Хабом, що забезпечує потреби наших військових», – повідомив нардеп.

За його словами, ці зусилля не лишають часу на щось інше, зокрема і на депутатську діяльність.

«В умовах війни вона вимагає забагато зусиль. Їх, скажу відверто, бракує, і вони не завжди є результативними. Я ніколи не займався імітаціями. Не сприймаю умовностей і завжди налаштований на результат. Саме тому оголошую про складання повноважень депутата Верховної Ради України», – наголосив Єфімов.

Після складання мандату Єфімовим, у Верховній Раді залишиться рекордно мала кількість депутатів – 402 із 450. Крім того, народний депутат Ярослав Железняк зазначив, що наразі в групі Єфімова «Відновлення України» лише 17 депутатів – це мінімальна кількість для її існування. Таким чином складання повноважень депутата Максимом Єфімовим ставить під загрозу існування всієї групи.

Довідково

У 2019 році Єфімов був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 48 округом (м.Краматорськ Донецької області). З 6 грудня 2019 року – член депутатської групи «Довіра», до того – позафракційний.

22 травня 2022 у Верховній Раді було створено нову депутатську групу «Відновлення України» із залишків нардепів переважно від ексфракції ОПЗЖ та вихідці із групи «Довіра».

Як зазначав рух «Чесно», до групи увійшли 17 нардепів на чолі з двома співголовами – харківським депутатом-мільярдером та експредставником ОПЗЖ Ігорем Абрамовичем, основними напрямками бізнесу якого є газовидобувна галузь, також донецьким мажоритарником Максимом Єфімовим.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-12-01 20:13:45

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин