Україна і світ

Найкраще побачення, йога на воді та перший поцілунок: як пройшов 5 випуск Холостячки

У п’ятому випуску реаліті Холостячка на СТБ Ксенія Мішина побачила чоловіків з нового боку, адже прожила разом ними на острові цілий тиждень. Учасники встигли насолодитися йогою на воді, помедитувати, а ще політати на повітряній кулі.

Цього тижня усі шість учасників залишилися на проекті.

Йога на воді і медитація

Женя у новому випуску вирішив завойовувати серце холостячки йогою на воді. Але після кількох невдалих спроб спіймати рівновагу, пара вирішила забути про йогу і просто насолоджуватися моментом.

Під час особистого спілкування Женя зізнався, що цікавиться езотерикою і хвильовою активністю мозку. Кожен його ранок починається з медитації і подяки Всесвіту.

Водночас Ксенія зазначила, що поки дивиться на чоловіка з холодним розумом. Їй поки потрібно розібратися, що вона насправді відчуває.

Політ на кулі

Олексій по-своєму вирішив дивувати холостячку. Він організував для Ксенії Мішиної незабутній політ на повітряній кулі. Вона ж зізналася, що це було її найкраще побачення.

– Це було найбільше і найнеймовірніше бажання. Моя мрія! Мені навіть важко передати спектр почуттів. Я зраділа, як дитина. Є тільки Льоша і ця повітряна куля, – поділилась Мішина.

Під час польоту пара обговорила, якою бачить ідеальні стосунки, а ще вади один одного. Зокрема, з’ясувалося, що Олексій не вміє програвати.

Перший поцілунок на проекті

Нарешті глядачі дочекалися першого поцілунку на реаліті, який дістався Саші Еллерту. Це сталося, коли пара вирушила на побачення в українську пустелю Олешківські піски.

Особливої романтики поцілунку додав теплий вечір і вечірнє зоряне небо.

Водночас, коли пара заговорила про симпатію, холостячка зізналася, що не бачить від Олександра взаємності. Але він запевнив, що відтепер це питання ніколи більше не має виникати у неї. Адже чоловік давно має неймовірно сильні почуття до Ксенії.

У четвертому випуску Холостячки Ксенія Мішина ближче познайомила чоловіків зі своїм повсякденним життям і роботою.

А ще з’ясувалося, що вони не дивилися легендарну драму Кріпосна, де Ксенія Мішина зіграла одну з головних ролей.

Фото: СТБ

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-20 23:57:20

Back to top button