Україна і світ

Надя Дорофєєва привітала Дантеса з днем народження: що побажала колишньому

Українська співачка Надя Дорофєєва привітала свого колишнього чоловіка Дантеса з днем народження, з яким вони розлучилися у березні 2022 року. Зірка побажала Володимиру здійснення всіх бажань.

– З днем народження тебе! Знаю, як багато ще ти зробиш всього крутого. Нехай твої мрії здійснюються, – коротко звернулася до колишнього чоловіка співачка.

Дорофеева

Сам музикант поки що ніяк не відреагував на побажання дівчини, але сказав своїм підписникам, що пожертвування коштів на рахунок фонду Повернись живим буде найкращим для нього подарунком.

– У мене день народження у День Конституції України! Найкращим подарунком буде перерахування на фонд, – зізнався Дантес.

Дантес

На тлі роману Дорофєєвої з Кацуріним Володимир часу даремно не втрачає. Разом із колишньою дружиною Михайла Дашею, він підігріває інтерес фанатів – вони нерідко з’являються на знімках, а востаннє він проводжав її на потяг. Вже з вагона дизайнерка послала Дантесу повітряний поцілунок, що тільки підлило олії у вогонь.

Варто зазначити, що Даша та Володимир зблизилися після розлучення зі своїми партнерами. Вони й до того дружили сім’ями, але зараз таке активне спільне проведення часу може трактуватися не лише як дружба.

Надя Дорофєєва привітала Дантеса з днем народження: що побажала колишньому
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-28 12:09:31

Back to top button