Львівський портал

На Замарстинівській зведуть торговий комплекс

У Львові на вулиці Замарстинівській, 71-а зведуть триповерховий торгово-побутовий комплекс. Про це розповіли під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

За даними мерії, товариство з обмеженою відповідальністю «Офісні активи» звернулося до управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради за містобудівними умовами та обмеженнями на реконструкцію нежитлової будівлі на вул. Замарстинівській 71-а під торгово-побутовий комплекс.

Йдеться про триповерхову будівлю площею близько 440 квадратів.

«Проєкт пройшов багато трансформацій. Зараз ця будівля виглядає цілком коректно на цій вулиці та замикає квартал», – розповіли в управлінні архітектури та урбаністики Львівської міської ради.

905

За даними аналістичної системи YouControl, засновниками компанії «Офісні активи» є Мирослав Довганик та Оксана Варяниця, якій також належать фірми ТзОВ «Земельні активи» та «Складські активи». Основним видом діяльності ТзОВ «Офісні активи» є надання  в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-02-23 19:19:33

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин