PRESS ЦЕНТР

На Закарпатті майже 10 000 тисяч осіб перебувають на самоізоляції

На Закарпатті майже 10 000 тисяч осіб перебувають на самоізоляції

Сьогодні, 26 березня, відбулося засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Закарпаття коронавірусу COVID-19.

Ми повинні робити все для того, аби закарпатці, де б вони не перебували, володіли повною, достовірною інформацією про те, що їм робити після перетину кордону, куди звертатися і як поводитися в суспільстві. Та мають бути впевнені, що можуть розраховувати на підтримку відповідних служб на місцях, поінформував голова облради Михайло Рівіс.

Йшлося про те, що українці продовжують повертатися додому. Станом на сьогодні зафіксовано 380 викликів "швидкої" допомоги, госпіталізовано 38 осіб, в 4 із них – вірусна пневмонія. Коронавірус шляхом тестуванням, слава Богу, не виявлено.

Зазначалось також, що з 18 по 25 березня підписали заяв на самоізоляцію – 6729 осіб. Із них 6346 – звернулося до сімейних лікарів. Усього по області в самоізоляції перебуває станом на 25 березня ц.р. – 7233 закарпатців.

Щодо захисних масок, то повідомлялось, що Ужгородська швейна фабрика готова відшивати таких 12 тисяч щодня. Щоправда, є потреба у відповідних матеріалах.

Про це повідомляють на сайті Закарпатської ОДА 

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
26.03.2020

Back to top button
Facebook
Close