PRESS ЦЕНТР

На Хмельниччині знешкодили знайдений в річці артилерійський снаряд

На Хмельниччині знешкодили знайдений в річці артилерійський снаряд

17 травня сапери групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучили та шляхом підриву в спеціально відведеному для цього місці знищили 76 мм артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Цей вибухонебезпечний предмет було виявлено напередодні «чорними» археологами в річці Вовк поблизу с. Скаржинці Хмельницького району. Дальність розльоту осколків такого снаряду до 700 м.

Про це повідомило ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Загалом, із початку року піротехніки знищили 1563 боєприпасів різних марок та калібрів часів Другої світової війни. Усі боєприпаси перебували у бойовому стані та несли загрозу для краян. Усі вони були успішно знищені.

Шановні громадяни! Державна служба з надзвичайних ситуацій переконливо закликає неухильно дотримуватись правил безпеки у разі вибухонебезпечної знахідки. Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не беріть до рук небезпечний предмет, не переносьте та не розбирайте його, а тим більше, – не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку до найближчого підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій за номером телефону – 101!

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
18.05.2020

Back to top button
Facebook
Close