Західноукраїнський інформаційний портал

На Хмельниччині відбувся літературний вечір (ФОТО, ВІДЕО)

9 листопада в Кам’янці-Подільському до Дня української мови та писемності в приміщенні кафе «Затишок» відбувся літературний вечір «Рима зі смаком кави».

 

Лиш нещодавно в нашому місті відбулась визначна подія, якою став Громадський форум «За українську мову». Ми почули багато схвальних відгуків про форум та про те, що ми не маємо права зупинятись. Саме від кожного з нас залежить розмовлятимуть наші діти мелодійною мовою предків чи забудуть її, чи стане вона «модною, популярною, затребуваною» серед молоді чи знову переслідуватиметься, як провінційна. У нашому колі друзів, знайомих багато талановитих людей, які володіють даром поетичного мовлення. Поезія – є самовираженням емоційного стану, тут і кохання, і патріотизм, страждання та філософія й насолода рідною природою. Тому ми вирішили зібратись дружнім колом за кавою і теплим душевним заходом, який назвали «Рима зі смаком кави», започаткувати творчі поетичні вечори, – звернувся до присутніх ініціатор заходу депутат міської ради Михайло Посітко.

 

 

Понад десять читців виступили з поетичними, музичними та прозовими номерами. Після запланованої заздалегідь обов’язкової програми, виступи відбувалися в режимі вільного мікрофону. В цій частині заходу активну участь взяли і представники глядацької зали.

 

«Я навмисне не писала свої враження від #Рима_зі_смаком_кави вчора, бо там були б самі лише знаки оклику і смали. А сьогодні скажу просто – люди, ви бомбезні! В п`ятницю, після робочого тижня, прийти послухати і почитати поезію?! В такій кількості?! Чесно, я була вражена! То було справжнє свято української мови!!! Велике дякую за емоції!!! Всіх міцно обіймаю!!!», – написала у Facebook дружина полеглого учасника російсько-української війни поетеса Ольга Саліпа, яка спеціально прибула з Хмельницького, щоб виступити на заході.

Читайте також: Шість тисяч віршів – за шість діб: у Києві встановили рекорд із читання поезії

 

 

Також учасники заходу долучились до раптівки «Подаруй бібліотеці книгу українською мовою».
 

Читайте також: Огляд останніх новин Хмельницького

Читайте також: Огляд найголовніших новин мистецтва України

«»

Джерело: Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
2018-11-10 17:44:02

ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close