Львівський портал

На всіх шахтах «Львіввугілля» вимкнули електроенергію

У ніч з 22 на 23 грудня вимкнули електроенергію на всіх 6 шахтах ДП «Львіввугілля». Про це на сторінці у Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець

 

«Знеструмлені підйоми, водовідливи, вентилятори головного провітрювання. На всіх 6 шахтах втрачено контроль за рудничною атмосферою, йде затоплення. Відключення шахт ДП «Львіввугілля» від електроенергії відбулося через заздалегідь невиконувані вимоги з боку «постачальника останньої надії» районної електромережі – сплатити НАПЕРЕД 22 млн грн за електроенергію періоду грудня 2019 – січня 2020 року», –  написав Михайло Волинець.

Також він зазначив, що шахтарі не в змозі виконати подібні вимоги через відсутність коштів, накопичені перед ними борги не тільки з зарплати, а й за відвантажене вугілля. Тільки ПАО Центренерго заборгувало гірникам «Львіввугілля» 92 млн грн, не сплативши за вугілля, відвантажене в жовтні, листопаді, грудні.

«Зі свого боку НПГУ звертається з телеграмами до президента, прем’єр-міністра про необхідність вжити термінових заходів для реагування на надзвичайну, штучно створену висшими чиновниками ситуацію», – додав голова Незалежної профспілки гірників України.

‼️Надзвичайна ситуація‼️В ніч з 22 на 23 грудня вимкнено електроенергію на всіх 6 шахтах ДП «Львіввугілля»….

Gepostet von Mykhailo Volynets am Sonntag, 22. Dezember 2019Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Back to top button
Facebook
Close