PRESS ЦЕНТР

На Волині викрили мільйонні зловживання лісівників (ФОТО)

На Волині викрили мільйонні зловживання лісівників (ФОТО)

14 лютого слідчі детективи Головного управління Національної поліції в області у співпраці із співробітниками Управлінням Служби безпеки України та за процесуального керівництва прокуратури області викрили незаконну діяльність організованої групи, до якої входили службові особи державного підприємства та суб’єкта господарської діяльності.

На Волині викрили мільйонні зловживання лісівників (ФОТО)

На підставі фіктивних угод про здійснення суб’єктом господарювання лісозаготівельних робіт та рубок на площах військового лісгоспу, які насправді проводилися місцевим населенням за усною домовленістю з лісниками та за плату у значно менших розмірах, з державного підприємства перераховувались кошти на рахунки підконтрольного господарського товариства. Згодом правопорушники переводили їх у готівку та привласнювали. Лише з листопада 2019 року по січень 2020 року з державного підприємства за фіктивними угодами перераховано понад 2 млн. грн.

Сьогодні за місцем роботи та проживання учасників групи, правоохоронці вилучили 500 тис. грн, незаконно отриманих від державного підприємства, під час їх передачі представником суб’єкта господарської діяльності службовим особам лісгоспу. Першочергові слідчі дії тривають.

Після оголошення зловмисникам про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень буде вирішуватися питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу. Правопорушникам загрожує, зокрема, до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Волинської області.

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
15.02.2020

Facebook
Close