Львівський портал

На водопостачання і каналізування Рудно виділили 11.5 млн грн

На інвестиційні проекти з водопостачання і побудови каналізаційно насосної станції у Рудно, Залізничного району Львова, виділили 11.5 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Зокрема, у Рудно передбачена реконструкція водопровідної мережі на вул. Лісній –вартістю 3,5 млн грн та будівництво КНС на вул. Лесі Українки, вартістю 8 млн грн.

За словами директор департаменту міської агломерації Юрія Лукашевського, цьогоріч на реконструкцію водопровідних мереж, будівництво насосних станцій, ремонт аварійних ділянок водогонів Львівської МТГ з бюджету міста витратять близько 30 мільйонів гривень.

Окрім Рудно, передбачено реалізацію таких проєктів:

  • будівництво каналізаційного колектора від КНС в м. Дубляни до каналізаційного колектора на вул. Дороша в с. Малехів – 1 млн грн;
  • будівництво магістрального водопроводу до м. Дубляни – 3 млн грн;
  • розроблення ТЕО на каналізування мікрорайону Тракт Глинянський, сіл Лисиничі та Підбріці – 2 млн грн.

«Бюджетна комісія погодила перелік інвестиційних проєктів, які мають бути реалізовані ЛМКП «Львівводоканал» протягом року», – повідомив Юрій Лукашевський.

Раніше повідомлялось, що на деяких вулицях Рудного досі є проблеми з тиском води.

Із жовтня 2022 року ЛМКП «Львівводоканал» налагодило централізоване водопостачання до смт Рудно і повернуло людям питну воду.

Як відомо Рудно – селище міського типу, Залізничного району Львова, що входить у Львівську ОТГ. Населення становить близько 10 тисяч осіб.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-03-24 13:37:00

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин