Львівський портал

На виборах у Львівській області працюватимуть 600 спостерігачів ОБСЄ

На Львівщині місцеві вибори, які проходитимуть в Україні 24 жовтня, моніторитимуть 600 спостерігачів ОБСЄ. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

Власне голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький 7 жовтня зустрівся із довготривалими спостерігачами на місцевих виборах у Львівській області від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.

«Цього разу на моніторинг місцевих виборів до Львівщини прибудуть майже шість сотень спостерігачів, адже ваша область дуже велика, а дільниць надзвичайно багато. Є також спостерігачі, які приїждажють за кілька тижнів до виборів та залишаються після них для аналізу та підбиття підсумків. Зараз ми бачимо активний виборчий процес, однак пандемія спричинилась до його видозміни, зокрема, ми не фіксуємо великих масових зібрань», – наголосив довгостроковий спостерігач Ханну Ельфвенгрен.

Реклама партнерів

Під час зустрічі сторони також обговорили зміни до виборчого законодавства та зійшлися на думці проведення роз’яснювальної роботи на предмет правильного використання бюлетенями.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-10-07 15:04:42

Теги
Back to top button
Close