Львівський портал

На території Львівського мотозаводу збудують офіси, готель і житло

Львівська міська рада затвердила детальний план території у районі вул. Городоцької і ТзОВ «Львівський мотозавод», який передбачає будівництво готелю, офісів та житла. «За» відповідну ухвалу під час сесії 9 липня проголосували 53 депутати, передає кореспондент Львівського порталу.

Натисніть на зображення для збільшення

Затверджений детальний план охоплює земельні ділянки загальною площею 19,9 га – територію колишнього мотозаводу. Він передбачає забудову 1,2 га масштабним комплексом, який складатиметься з:

  • офісно-готельної будівлі із вбудованими комерційними об’єктами (0,73 га). Вона матиме різну поверховість – від 2 до 14 поверхів. Загальна площа сягне понад 20 тисяч м кв;
  • двох житлових багатоквартирних будинків (0,47 га) на 4 поверхи кожен. Їхня загальна площа становитиме 3 тисячі м кв.

Для того, щоб реалізувати ці будівельні плани, земельні ділянки перевели з виробничої, комунально-складської категорії у громадську та житлову.

Відомо, що забудовником офісно-готельного комплексу на території колишнього мотозаводу буде ТзОВ «Західні будівельні інвестиції» – підприємство, що існує з 2017 року і займається наданням в оренду та експлуатацію нерухомості.

Кінкевими бенефіціарами фірми є львів’яни Любомира Була та Петро Федишин. Із ним у 2020 році судилася Львівська міська рада через витребування із власності незаконно приватизованого комунального приміщення.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-09 15:09:19

Back to top button