Львівський портал

На Сихові затримали чоловіка, розшукуваного за ухилення від мобілізації

Увечері 16 квітня на проспекті Червоної Калини працівники ТЦК та патрульні затримали 28-річного чоловіка, який перебував у розшуку за порушення законодавства про мобілізацію. Про це Львівському порталу повідомили у патрульній поліції Львівщини.

Там розповіли, що патрульні отримали виклик щодо людини, яка перебуває у розшуку, на проспекті Червоної Калини у Львові. На місці події були присутні працівники районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП), а також 28-річний громадянин.

Чоловіка розшукували за ст. 210-1 (Порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію) КУпАП. Патрульні стверджують, що він відмовлявся проїхати до найближчого ТЦК, чинив опір під час затримання та залучився групою підтримки.

Після затримання його доставили до Сихівського РТЦК та СП.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-04-17 08:29:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин