Львівський портал

На розвиток культури Львівщини збільшили фінансування на понад 1 млн грн

13 липня за рішенням сесії обласної ради, на розвиток культури Львівщини виділили 1 млн 675 тис. грн на 2021 –  2025 рр. у 4 напрямках. Про Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЛОДА.

На популяризацію української мови та культури громадян в Україні та за кордоном додали 700 тис. грн.

З них –  100 тис. грн. на Національний проєкт «Українська пісня/Ukrainian song project».

До поповнення бібліотечних фондів та реалізація бібліотечних проектів додали 125 тис грн.

На підтримку музеїв області350 тис. грн.

Для відзначення державних свят та інших визначних подій – 500 тис. грн.

«Основний акцент програми – це підтримка закладів культури обласного підпорядкування, а також покращення їх матеріальної бази, зважаючи на вимоги сучасності», –  зазначила заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Тетяна Плугатор.

Нагадаємо, що розвиток культури у межах Комплексної програми складається з 10-ти напрямів, на які, за рішенням сесії обласної ради у лютому, затвердили фінансування в сумі 12 мільйонів гривень. Серед напрямів: популяризація української мови і культури в Україні та за кордоном підтримка Народних домів, бібліотек, мистецьких шкіл та музеїв підтримка мистецьких ініціатив та видатних творчих особистостей, а також відзначення державних свят, ювілеїв, визначних подій загальнодержавного та регіонального рівня.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-07-14 15:53:14

Back to top button