PRESS ЦЕНТР

На Рівненщині знешкодили 31 боєприпас

На Рівненщині знешкодили 31 боєприпасСьогодні, 12 лютого, групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області було знищено 31 вибухонебезпечний предмет, що були виявлені при додатковому обстежені території у лісовому масиві поблизу селища Клевань-1 Рівненського району.

Зокрема було знищено: артснаряди 122 мм – 1 шт, 85 мм – 5 шт, 76 мм – 2 шт, 45 мм – 1шт, 37 мм – 4 шт, 20 мм – 17 шт та граната Ф-1 – 1 шт. Загальна кількість – 31 одиниця. 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області  Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
12.02.2019

Close