PRESS ЦЕНТР

На Рівненщині готуються впроваджувати жорсткий карантин

На Рівненщині готуються впроваджувати жорсткий карантин

На Рівненщині через ймовірність зростання захворюваності на коронавірус готуються до впровадження більш жорстких карантинних обмежень в епідумовах.

Про це заявив перший заступник голови РОДА Сергій Подолін. В першу чергу посилення обмежень стосуватиметься закладів харчування та розважальних зон, а також проведення масових заходів.

5-го листопада перший заступник голови ОДА Сергій Подолін розповів журналістам, що найближчим часом існує вірогідність збільшення кількості хворих на COVID-19.

Читайте також: У Рівному перевірятимуть ринки на дотримання карантинних вимог

Це стосується міст та районів, які вже знаходяться в "червоній" зоні, а також – Гощанського і Дубенського районів. Вони, ймовірно, потраплять до "червоної" зони після наступного засідання комісії з ТЕБ та НС. Відтак, у області планують посилювати карантинні обмеження.

"Сьогодні головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко пропонував Кабміну посилити карантинні обмеження. Це обмеження діяльності зон харчування, відвідування дитячих кімнат, розважальних зон у торгових центрах, заборона проведення масових культурних заходів, тому, що там є велике скупчення наших громадян. Зміни можуть зачепити і ті регіони, які потрапляють до "червоної" зони", – сказав Сергій Подолін.

Він додав, що місцева влада не зможе обирати які саме обмеження впроваджувати, але натомість чітко виконуватиме рішення державної комісії з ТЕБ та НС.

Читайте також: Вчительку з Вараша суд оштрафував на 17 тисяч через маску

Також він наголосив, що у "червоних" зонах учнів старших класів відправлять навчатися дистанційно, а у школярів молодших класів буде можливість відвідувати заняття, якщо батьки не мають змоги залишити дитину вдома.

Читайте також: Закарпаття знову поділили на нові епідемічні зони

Разом з тим, в РОДА чекають роз`яснень уряду щодо механізму впровадження карантину вихідного дня. 

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
06.11.2020

Back to top button