PRESS ЦЕНТР

На ремонт приймальних відділень 5 медичних закладів Буковини виділять 40 мільйонів гривень

На ремонт приймальних відділень 5 медичних закладів Буковини виділять 40 мільйонів гривень

Буковина отримає від Міністерства охорони здоров’я України сучасне коштовне обладнання, яке покращить надання медичних послуг у регіоні.

Уряд додатково виділив 40 мільйонів гривень на ремонт приймальних відділень п’яти медичних закладів Буковини – Сокирянської, Сторожинецької та Вижницької ЦРЛ, а також обласної клінічної лікарні та лікарні швидкої медичної допомоги у Чернівцях.

Буковина отримає від Міністерства охорони здоров’я України сучасне коштовне обладнання, яке покращить надання медичних послуг у регіоні, про це повідомив перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

Ремонт та зведення об’єктів «Великого будівництва» завершуються згідно поставлених графіків. Проєкт Президента Володимира Зеленського дає Буковині змогу відкрити нові, сучасні освітні і спортивні простори, ліквідувати навчання у дві зміни й черги у садочках, а також зробити якісні дороги. Так, будівництво мостів у Розтоках на Путильщині завершено. Там вже відкритий проїзд для автівок, а скоро ці об’єкти здадуть в експлуатацію. Зводять міст у селі Маршинці Новоселицького району. Основну частину робіт тут планують виконати вже до кінця 2020 року, – сказав Богдан Ковалюк.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
16.09.2020

Back to top button
Close