Львівський портал

На площі Ринок  відкрили виставку малюнків дітей-переселенців

3 червня на площі Ринок відкрили інсталяцію «Світлом надії»: на металевих риштуваннях розміщені малюнки дітей з різних куточків України, які вимушено живуть у Львові. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Як пояснюють організатори, кожна деталь інсталяції має своє символічне значення: металеве риштування символізує руйнування та втрату домівок, а полотна з дитячими картинами створюють образ стін та даху,  захист, який має мати кожна дитина. В центрі інсталяції розташоване серце, яке стає символом невимовного болю, який переживають діти, але й сильної надії, що живе в їхніх серцях.

RB6 7910 1

RB6 7877

Дитячі малюнки, що у центрі виставки, розповідають власну історію кожної дитини: їхнє внутрішнє бачення, їхні переживання, вираз їхніх мрій, надій та сподівань. Виставка приурочена до Дня захисту дітей і триватиме два тижні. 3 червня на площі Ринок усі охочі діти малюватимуть спільне полотно з художницею Наталією Павлюк.

RB6 7876

RB6 7861

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-06-03 17:17:37

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин