Львівський портал

На організацію святкових подій у Львові виділили понад п’ять мільйонів

У п’ятницю, 26 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив план проведення святкувань у Львові та їх фінансувань на 2021 рік. Цьогоріч на їх проведення скерують понад п’ять мільйонів. Проте більш ніж половина з цієї суми – заборгованість за зобов’язаннями 2020 року, передає кореспондент Львівського порталу.

Виконком затвердив календарний план загальноміських централізованих заходів на 2021 рік та суми їх фінансування за рахунок коштів бюджету Львівської міської територіальної громади. Загальний обсяг фінансування подій цьогоріч становить 5 657 668 грн.

Найбільше коштів скерують на відзначення ювілеїв, визначних та пам’ятних дат – 700 тисяч гривень. Таку ж суму скерують на Конкурс надання фінансової підтримки на реалізацію заходів у галузі культури та мистецтва. Також понад 3 млн грн з цієї суми – заборгованість за зобов’язаннями 2020 року.

На загальноміські заходи, серед яких новорічні та різдвяні свята, День міста Львова, Великдень, День незалежності України, скерують 326 571 тисячу грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-02-26 10:59:53

Back to top button