Львівський портал

На околиці Львова розбудують автостанцію. Візуалізація

Занедбану АС «Західна», що на вул. Городоцькій, розбудують у сучасну автостанцію із паркінгом, готелем й об’єктами торгівлі. Про це на засіданні виконавчого комітету 26 січня повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Містобудівні умови та обмеження видано на будівництво багатофункційного комплексу з АС «Західна» на вул. Городоцькій, 359. Таким чином автостанція, яка тривалий час є у занедбаному стані, отримає нове дихання.

«Є намір сформувати дійсно функціональну і продуману автостанцію. Тут будуть певні сервіси, які зазвичай супроводжують автостанцію, зокрема заклад торгівлі, невеличкий готель та інші сервіси. Будуть зали очікування, підземний паркінг, офісні приміщення. Сама автостанція буде з перонами, зонами відстійників, з елеваторами, з необхідними посадковими елементами», – прокоментував Антон Коломєйцев.

Візуалізація майбутньої автостанції:

Znimok ekrana 2024 01 26 162249

Який саме суб’єкт господарювання отримав цю містобудівну документацію, він не уточнив. Втім як пише Zaxid.net, із літа 2022 року земельну ділянку на вул. Городоцькій, 359 орендує ТзОВ «Бізнесресурс».

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Бізнесресурс» існує у Львові з 2012 року і займається допоміжним обслуговуванням наземного транспорту. Власником є уродженець Самбора Володимир Романяк.

Йому належить пара будівельних підприємств та Самбірське АТП 14608.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-01-26 16:47:52

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин