Україна і світ

На Netflix вийшли фінальні серії 4 сезону Дивних див: перегляд займе цілий вечір

На стримінговій платформі Netflix вийшла друга частина серій 4 сезону серіалу Дивні дива. Йдеться про восьму та дев’яту серію – на перегляд фінальних частин у глядача піде майже 4 години.

Четвертий сезон серіалу вийшов ще 27 травня – тоді глядачам показали перші 7 епізодів, щоб заінтригувати перед фіналом. Сюжет розгортається через 6 місяців після закінчення фіналу 3 сезону. У нових 8 і 9 серіях серіалу Дивні дива головні герої намагаються покінчити з Виворотом – потойбічним світом, з якого монстри прибираються на Землю.


І хоча 4 сезон розкриє більшу частину сюжету, розробники серіалу запевняють, що це не кінець історії. Дивні дива продовжили на наступний сезон заздалегідь. Щоб підігрівати інтерес до продовження, глядачам покажуть спін-офф, над яким уже ведуться роботи.

Про продовження серіалу сумнівів у фанатів не було – раніше Netflix заявляла, що 4 сезон став найуспішнішим серіалом Netflix. Усі серії проєкту переглянули на платформі понад 930 млн годин.

Наприкінці червня сервіс Netflix порадував любителів серіалів виходом третього сезону Академії Амбрелла. Проєкт заснований на сюжеті коміксів і розповідає історію про супергероїв, які намагаються розгадати таємницю смерті їхнього названого батька. Серіал вперше показали ще в лютому 2019 року, і досі історія чіпляє фанатів.


На Netflix вийшли фінальні серії 4 сезону Дивних див: перегляд займе цілий вечір
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-01 16:45:58

Back to top button