Суспільне мовлення

На Львівщину приїхали перші люди, які евакуювалися через підрив Каховської ГЕС

В ніч на 7 червня на Львівщину приїхали перші люди, які евакуювалися з Херсонської області через підрив військами РФ Каховської ГЕС. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Очільник ОВА зазначає, мешканці Херсонщини приїхали власним транспортом і потребували тільки консультативної допомоги.

“Масової евакуації у нашу область наразі нема. За розвитком ситуації у Херсонській області стежать на всіх рівнях. Якщо буде потреба, ми надамо прихисток всім, хто евакуюється у Львівську область”, – каже Максим Козицький.

Евакуйованих через підрив Каховської ГЕС людей планують поселяти у Центрі колективного проживання для ВПО у Львові, який відкрили напередодні. Будівля має два поверхи та складається з 17 кімнат, санвузлів, кухні та їдальні. Одночасно там зможуть жити до 70 людей. Мешканців прихистку забезпечать харчуванням, засобами гігієни та одягом. Також вони зможуть отримати фахову інформаційну, психологічну, юридичну та медичну підтримку.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

“Якщо ви прибули на Львівщину і потребуєте допомоги, телефонуйте на Гарячу лінію нашої області за номером 112, там вам нададуть усю необхідну інформацію. Для отримання гуманітарної, фінансової, юридичної чи психологічної допомоги, скерування на проживання, заповнюйте анкету”, – додає начальник Львівської ОВА.


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин