Львівський портал

На Львівщині зросте вартість проїзду у приміських та міжміських маршрутках

Перевізники Львівщини переглядають вартість проїзду на автобусних маршрутах приміського та міжміського сполучення. Про це інформує пресслужба Асоціації перевізників Львівщини.

 

Можливе зростання вартості проїзду у маршрутках Львівщини пов’язують з карантинними обмеженнями, які «вкрай негативно відбиваються на роботі громадського транспорту».

«Постійні зміни зон карантинних обмежень суттєво лихоманять громадський транспорт, що відтак впливає на прийняття непопулярних рішень перевізниками, а саме: автотранспортні підприємства переглядають вартість проїзду на автобусних маршрутах приміського та міжміського сполучення», – йдеться у повідомленні Асоціації перевізників Львівщини.

Реклама партнерів

Перевізники зазначають, що вартість пального на ринку постійно зростає і зараз досягла максимальних розмірів за останній рік. Також серед причин росту вартості проїзду – збільшення до 5 тисяч мінімальної заробітної плати, яке, як йдеться у повідомленні Асоціації перевізників Львівщини, суттєво вплинуло на розмір податкового навантаження автотранспортних підприємств в умовах зниження прибутків через карантинні обмеження. Крім цього серед причини – обмеження кількості пасажирів, які одночасно можуть перебувати в салоні автобуса.

У зв’язку з цим мешканцям Львівщини варто очікувати наступних змін:

  • мінімальна вартість проїзду (тариф у першій зоні до 6 км) зросте до 10 гривень;
  • тариф на наступні зони зросте залежно від внутрішніх затрат кожного підприємства. Зокрема, на 5-10% від існуючого тарифу станом 1 серпня 2020 року.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-09-15 12:18:23

Теги
Back to top button
Close