Львівський портал

На Львівщині завершують ремонт моста між Східницею та Уричем

На Львівщині завершують ремонт моста між Східницею та Уричем на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Після його відновлення можна буде напряму доїхати зі Східниці в Урич, а далі за маршрутом і в інші населені пункти. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Роботи моста виконує підрядна організація «Онур».

«Завершуємо ремонт на мості між Східницею та Уричем на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Проїжджа частина має ширину 7 метрів. На об’єкті дорожники змонтували балки прогонових будов, встановили монолітну плиту. Зараз укладають асфальтне покриття.Ремонт цього моста дозволить напряму доїхати зі Східниці в Урич та далі за маршрутом в інші населені пункти», – повідомив голова ЛОДА.

Максим Козицький нагадав, що торік відремонтували 5 кілометрів автошляху Східниця – Верхнє Синьовидне, що з’єднує Дрогобицький та Сколівський райони. Загальна вартість ремонтних робіт становила 150 млн гривень. У цю суму включили і ремонт вищезгаданого моста.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Максим Козицький

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-05-31 15:06:22

Back to top button