Львівський портал

На Львівщині з аукціону продадуть Вузлівський спиртзавод

Фонд держмайна виставив на продаж ще один спиртзавод на Львівщині. З аукціону за 21 млн грн планують продати спиртзавод у селі Вузлове, що у Червоноградському районі Львівщини. Про це йдеться на сайті Фонду держмайна України.

На торги, які відбудуться 8 грудня, виставили окреме майно Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту, що знаходиться у селі Вузлове Червоноградського району.

Переможець прозорих торгів отримає у власність вуглекислотний і ферментний цехи, будівлю головного корпусу, спиртопідвал, депо, електропідстанцію та іншу нерухомість підприємства загальною площею 12 тис. м². Об’єкти Вузлівського МПД знаходяться на земельних ділянках 12,7 га.

Переможець аукціону також отримає 31 транспортний засіб та понад 500 одиниць устаткування, які долучені до майна спиртзаводу.

Стартова ціна лоту становить понад 21 млн грн.

Вузлівський спиртовий завод створене ще у 1912 році. Підприємство має усе основне технологічне обладнання, яке перебуває у задовільному стані.

Зазначимо, що це вже сьомий об’єкт на Львівщині, який продають в межах роздержавлення спиртової галузі.

Раніше Львівський портал інформував про продаж Воютицького за 48 млн грн та Сокальського за 55 млн грн, а також Великолюбінського спиртзаводів. Крім цього, Лопатинський спиртзавод, що на Радехівщині, продали за 50 млн грн, завод у селі Суходоли Бродівського району – за 60 млн грн, а спиртзавод у Раві-Руській – за 31 млн грн.

Як писав Львівський портал, на Львівщині не працювали 8 із 11 спиртзаводів, які колись були провідними джерелами наповнення місцевих бюджетів. Частину із них довели до банкрутства, а устаткування порізали на металобрухт за борги.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Фото: Фонд держмайна

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-11-15 14:59:39

Back to top button