Львівський портал

На Львівщині водій легковика з’їхав у кювет та загинув

У четвер, 20 лютого, у Самбірському районі Львівщини водій Mitsubishi Lancer не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та загинув від отриманих травм на місці. Про це Львівському порталу повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Аварія сталася 20 лютого близько о 20:00 на автодорозі Т-1418 «Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий» в межах населеного пункту Трушевичі, що на Львівщині. Тут 31-річний водій автомобіля Mitsubishi Lancer, мешканець села Передільниця, не впоравшись із керуванням з’їхав у кювет.

У патрульній поліції Львівщини підкреслили, що причиною аварії було не обрання безпечної швидкості.

«Керманич не впорався з керуванням і злетів з дороги. Після чого кілька разів перевернувся», – зазначають патрульні.

Унаслідок ДТП автомобіль зазнав механічних ушкоджень, а водій від отриманих травм загинув на місці події.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: патрульна поліція Львівщини

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-02-21 10:24:00