Суспільне мовлення

На Львівщині викрили канал постачання наркотиків до виправної установи

На Львівщині правоохоронці викрили канал постачання наркотичних засобів до виправної установи. В організації незаконної діяльності підозрюють 34-річного чоловіка та чотирьох його спільників: як засуджених, так і не ув’язнених. Про це повідомили на Facebook-сторінці Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

24 вересня оперативники затримали під огорожею виправної колонії одного з чоловіків зі згортками наркотиків. Слідчі встановили, що люди, які перебували за межами установи купували та перекидали через огорожу наркотики.

“Засуджені підбирали згортки та продавали заборонені речовини утриманцям. “Бізнесмени” вели чітку звітність, а кошти отримували на банківську картку. Місячний дохід, який міг сягати 100 тисяч гривень, розподілявся між усіма учасниками”, – йдеться у повідомленні.

Підозрюваним загрожує до 12 років ув’язнення. Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України

Під час обшуків правоохоронці виявили пакети з речовиною рослинного походження, таблетки, чорнові записи.

Організатору постачання наркотиків до виправної установи та чотирьом спільникам повідомлено підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене статтею – позбавлення волі до 12 років із конфіскацією майна.

У Львові 17-річний хлопець збував наркотики


Джерело: Суспільне мовлення України