Львівський портал

На Львівщині відтермінували пом’якшення карантину до 5 червня

У Львівській області продовжили карантин та відтермінували пом’якшення до п’ятниці, 5 червня. Відповідне рішення прийняли під час позачергового засідання обласної комісії ТЕБ і НС, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як розповів заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень станом на сьогодні на Львівщині показник інцидентності (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення) складає 13,5. Коли ж ми досягнемо позначки менше 12, у області дозволять пом’якшити карантин.

«Станом на сьогодні інцидентність, основний показник, який допускає послаблення карантинних заходів, складає 13,5 одиниць. Це означає, що у нас нема правових підстав говорити про послаблення карантинних заходів через цей показник», – пояснив посадовець.

При цьому Тарас Грень додав, що у Львові показник інцидентності сягає аж 27,3. Якщо ж брати область, не враховуючи ситуацію у Львові, він складає лише 7.

«До тих пір поки середньо обласний показник інцидентності, який в основному сформувався показником інцидентності у Львові, буде більше 12 одиниць, у нас при всьому бажанні нема правових підстав послаблювати карантинні заходи», – наголосив заступник голови ЛОДА.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close