Львівський портал

На Львівщині – ще дві смерті від ускладнень COVID-19

У неділю, 5 липня, у Львівській області від ускладнень коронавірусної інфекції померло двоє людей. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

40-річний чоловік поступив у лікарню із двобічною пневмонією та гострою дихальною недостатністю 26 червня. Діагноз «коронавірус» йому підтвердили 3 липня. Помер пацієнт 5 липня.

Також від ускладнень коронавірусу 5 липня помер 56-річний чоловік. Його 28 червня госпіталізували  із гострою дихальною недостатністю та двобічною пневмонією. Позитивний тест ПЛР-тест на наявність COVID-19 отримали 3 липня.

Загалом коронавірус забрав 161 життя на Львівщині.

Нагадаємо, станом на ранок 6 липня коронавірус підхопив 6301 мешканець Львівщини. За останню добу виявили 105 нових хворих.

Нагадаємо, Львівщина є лідером в Україні за кількістю хворих на коронавірус. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснював, що суттєве збільшення хворих у Львівській області виникло через велику кількість проведених тестів.

Також на Львівщині перевищений середній показник летальності від COVID-19.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close