Суспільне мовлення

На Львівщині провели чемпіонат України з літнього біатлону: що відомо

На Львівщині провели чемпіонат України з літнього біатлону. Зазвичай біатлоністи змагаються 4 дні. Проте через ситуацію в країні змагання скоротили до двох днів. 26 та 27 вересня відбулися спринти та гонки переслідування у чоловічої та жіночої команд. Про те, як це було, дізнавалося Суспільне.

Сьогодні, 27 вересня, в підсумковий день змагань біатлоністи вийшли на трасу позмагатись у гонці переслідування.

Змагання з біатлону. Суспільне Львів

Серед чоловіків першим став Антон Дудченко, другим — капітан Дмитро Підручний. Обидва на стрільбі припустились двох промахів.

“Сьогодні були мої дві помилки, ці два промахи. Тут ні погода, нічого не вплинуло. Можливо, десь хотів швидше стріляти. Гнався за хлопцями”, — каже Антон Дудченко.

Біатлоніст Антон Дудченко

Біатлоніст Антон Дудченко. Суспільне Львів

“Особисто я пропустив перші три місяці війни повністю підготовку і трішки пізнувато почав тренуватися. Я приєднався до команди останнім і це деколи дається взнаки, на змаганнях відчувається”, — каже капітан команди з біатлону Дмитро Підручний.

Змагання з біатлону

Змагання з біатлону. Суспільне Львів

Змагання з біатлону

Змагання з біатлону. Суспільне Львів

На чемпіонат із основного складу жіночої команди не приїхали Юлія Джима та Олена Білосюк. В жінок боротьба за “золото” чемпіонату відбувалась на останньому колі. Дар’я Блашко попри відставання на старті понад хвилину змогла випередити Анастасію Меркушину.

“Гонка склалась непогано. Можливо, потрібно було трішки більше концентруватись на стрільбі, але вже як є. Взагалі провели такий дуже інтенсивний збір, ми до нього спеціально не готувались”, — каже біатлоністка Дар’я Блашко.

Біатлоністка Дар'я Блашко

Біатлоністка Дар’я Блашко. Суспільне Львів

Після чемпіонату України і жіноча, і чоловіча команди вирушають за кордон готуватись до зимового біатлонного сезону.

“В жовтні їдемо тренуватись на сніг в Австрію, а потім в листопаді вже перед стартом сезону будемо готуватись в Норвегії. Потрібно нам щось робити перед стартом сезону зі стабільністю у стрільбі, але щодо фізичного стану, то команда дуже в хорошому стані”, — каже старший тренер чоловічої команди з біатлону Юрай Санітра.

“Виникли проблеми”. Чому чемпіонат України з літнього біатлону пропускають лідерки жіночої збірної: пояснення тренера


Джерело: Суспільне мовлення України