Львівський портал

На Львівщині прикрили черговий конвертаційний центр

У Львівській області ліквідували конвертаційний центр, який «надавав послуги» підприємцям та здійснював виведення безготівкових коштів у готівку. Про це інформує пресслужба ДФС у Львівській області.

Група осіб, яка працювала на ринку послуг, розробила тіньову схему діяльності.  Зокрема, з однієї сторони були імпортери, гуртовики та інші компанії, що мали можливість продавати «податковий кредит», а з іншої – компанії, які мали потребу в готівкових коштах, діяли з метою мінімізації сплати податку на прибуток, сплати єдиного соціального внеску, податку на доходи з фізичних осіб.

Вказаний протиправний механізм «конвертації» грошових коштів підтверджується результатом проведених оперативно-розшукових дій та заходів.

У межах проведення заходів створено декілька мобільних слідчо-оперативних груп, які здійснили ряд санкціонованих обшуків офісних приміщень, банківських установ, за місцями проживання зловмисників та ведення тіньової діяльності.

В результаті проведених обшуків виявлено чорнові записи, первинну фінансово-господарську документацію залучених СГД, 8 печаток, та грошові кошти в еквіваленті понад 4,2млн грн.

Всі вилучені у ході проведення слідчих дій речі та документи долучені до матеріалів кримінального провадження в якості речових доказів.

На даний час проводиться комплекс оперативних та слідчих заходів по збору та закріпленню доказів злочинної діяльності фігурантів, встановлення інших осіб, причетних до діяльності «центру мінімізації платежів у бюджет» з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ДФС

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-03-30 12:26:25

Back to top button