Львівський портал

На Львівщині працівники ТЦК перевірятимуть документи у всіх військовозобовʼязаних

1

На Львівщині всі військовозобов’язані повинні мати з собою документи, що посвідчують особу, та військово-облікові документи. Працівників ТЦК уповноважили перевіряти ці документи. Відповідний наказ за підсумками засідання Ради оборони Львівської області видав керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень 20 листопада.

Як вказано в наказі, військовозобовʼязаних віком 18-60 років на території Львівської області на час дії воєнного стану зобовʼязали мати при собі та надавати на вимогу для перевірки уповноваженим особам Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки документи, що посвідчують особу, та військово-облікові документи (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобовʼязаного).

Цим же наказом співробітників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки уповноважили перевіряти наявність цих документів.

Додамо, Міністерство юстиції України повідомляло, що співробітники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) не мають права перевіряти документи у цивільних громадян та військовозобов’язаних.

Раніше перевіряти документи могли лише уповноважені представники:

 • Національної поліції України.

 • Служби безпеки України.

 • Національної Гвардії України.

 • Державної прикордонної служби України.

 • Державної міграційної служби України.

 • Державної митної служби України.

 • Збройних сил України.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-11-21 12:59:28

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин