Львівський портал

На Львівщині на ще двох дорогах запрацювали камери TruCAM

З 29 лютого на Львівщині збільшили кількість ділянок, де використовують радари вимірювання швидкості TruCAM. Ще два прилади вимірювання швидкості запрацюють на дорогах Львова та області. Про це повідомляє патрульна поліція України.

Зокрема, патрульні з TruCAM працюватимуть на вулиці Липинського у Львові та на трасі Львів-Самбір-Ужгород. Загалом у Львові контролюють швидкість за допомогою камер на п’яти ділянках, а в області на дев’яти.

Bez imeni 13

Загалом в Україні патрульні з приладом TruCAM працюватимуть на 31 новій ділянці. Всього на дорогах України працюватиме 150 приладів TruCAM, а вимірювання здійснюватиметься на 279 ділянках автомобільних доріг.

«Прилади TruCAM поліцейські патрульної поліції використовують поряд з камерами автоматичної фіксації. Адже більша ефективність у контролі за швидкістю руху досягається тільки в поєднанні методів вимірювання. Місця визначено відповідно до стану аварійності та на аварійно-небезпечних ділянках і місцях (ділянках) концентрації ДТП, скоєних через порушення водіями  встановлених обмежень швидкості руху», – йдеться в повідомленні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-02-29 10:42:07

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин