Львівський портал

На Львівщині медики прийняли пологи у кареті «швидкої»

Мешканка Львівщини народила просто у кареті швидкої допомоги, не доїхавши до лікарні. Пологи успішно прийняли фельдшери, що прибули на виклик. Про це Львівському порталу повідомили в Львівському обласному центрі екстреної допомоги та медицини катастроф.

Випадок стався цими днями у селі Верхнє Висоцьке Самбірського району. Бригада швидкої допомоги отримала виклик про початок пологів.

Коли медики прибули на місце, з’ясувалось, що в жінки вже почалась активна родова діяльність, йдуть перейми. Хоч її негайно транспортували у карету «швидкої», доїхати до пологового у Турці так і не вийшло.

«У дорозі мамочка нам каже, що, здається, буде родити. Тож ми зупинили машину і почали приймати пологи», – пригадує фельдшерка Надія Височанська.

Вона разом із колегою Іваном Бойком допомогли народитися на світ маленькому українцю. Просто у кареті «швидкої» малюку перерізали пуповину і провели первинний туалет. Після цього породіллю із немовлям доставили у пологовий.

«Хлопчик дуже швидко народився, щаслива матуся каже, що зі всіх чотирьох пологів ці були найлегші. Малюк народився між гір, гарним козаком виросте», – додала фельдшерка.

Нагадаємо, це не вперше медики швидкої допомоги на Львівщині приймають пологи, поки везуть пацієнток до лікарні. Нещодавно 20-річний фельдшер зі Самбора допоміг народитись здоровому хлопчику просто у кареті «швидкої».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-03-08 16:16:58

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин