Суспільне мовлення

На Львівщині аварійні відключення електроенергії охоплюють більшість споживачів: що відомо

На Львівщині діють аварійні відключення електроенергії, які охоплюють більшість споживачів. Елетроенергію не відключають для об’єктів критичної інфраструктури, водночас деякі об’єкти з переліку критичної інфраструктури виключили. Про це повідомили у “Львівобленерго”.

“На цей час в Україні не вдалося стабілізувати ситуацію з дефіцитом потужності, тому на Львівщині продовжуються аварійні відключення відповідно до обсягів, які визначені розпорядженнями “Укренерго”, — повідомили у “Львівобленерго”.

Сьогодні, 28 листопада, на Львівщині не діють графіки відключень. Із переліку об’єктів критичної інфраструктури виключили поліклініки, котельні, станції зв’язку, установи юстиції та правоохоронні органи тощо.

“Орієнтовно разова відсутність електроенергії складатиме 8 годин, далі протягом чотирьох годин світло буде. Після цього знову очікується відключення на вісім годин”, — зазначили у “Львівобленерго”.

Також мешканців області закликають економно використовувати електроенергію та лише для найнеобхідніших потреб. Зокрема просять не вмикати духовки, порохотяги, бойлери, пусодомийні машини та інші прилади, що споживають багато електроенергії.

Що відомо

  • У Львівській онлайн-карті з закладами, що мають генератори та укриття, вже 225 локацій.
  • Під час повітряної тривоги 23 листопада Росія вдарила двома ракетами по електропідстанції у Львівській області. Внаслідок цього три райони на Львівщині були повністю знеструмлені.
  • На Львівщині розгорнули 45 пунктів незламності. У них є вода, тепло, гарячі напої, мобільний зв’язок та інтернет.
  • Станом на ранок 24 листопада через аварійні відключення 50% споживачів у Львові не мали електропостачання. Через це точково призупинено подачу тепла та гарячого водопостачання.
  • 26 листопада на Львівщині понад 1500 населених пунктів частково чи повністю були знеструмлені. А 27 листопада їхня кількість знизилася до 1032 пунктів.


Джерело: Суспільне мовлення України