Львівський портал

На Львівщині 93-річній жінці посмертно підтвердили COVID-19

У Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи ще 3 травня померла 93-річна пацієнтка. Втім діагноз «коронавірус» їй підтвердили лише у понеділок, 25 травня. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

 

Жінка 4 травня потрапила в реанімацію Львівського госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи з діагнозом «позагоспітальна двобічна пневмонія» та «підозра на COVID 19». Та за декілька днів, 6 травня, пацієнтка померла.

Позитивний результат ПЛР-тесту на наявність коронавірусної інфекції надійшли лише сьогодні, 25 травня. Відтак діагноз «коронавірус» у жінки підтверджено посмертно.

Пацієнтка мала супутні захворювання: ішемічна хвороба серця, хронічний бронхіт, двобічний гідроторакс, гідроперикард.

Зазначимо, це вже 40 смерть через коронавірусну інефкцію на Львівщині. Варто відмітити, що лише за 25 травня у Львівській області зафіксували три нові смерті від ускладнень COVID-19. Жертвами недуги стали 64-річна лікарка Львівської обласної клічної лікарні, 91-річна жінка та 63-річна мешканка Львівщини.

Станом на ранок понеділка, 25 травня, на Львівщині лабораторно підтверджено 1360 випадки коронавірусної інфекції, з яких 27 – за останню добу.

Нагадаємо, що у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.

 Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»

Back to top button
Facebook
Close