Львівський портал

На лікування захисника Мішані зібрали понад 7 млн грн. Збір припинено

Небайдужі Українці за два дні перерахували на лікування звільненого з полону захисника Маріуполя Михайла Діанова (Мішані) понад 7 мільйонів гривень. Збір коштів організували на картку доньки героя Катерини Діанової у Monobankу.

Родина вдячна за фінансову підтримку героя, але вже припинила збір коштів, бо в мережі з’явилися шахраї, які почали збирати кошти буцімто для Михайла Діанова.

«Ми безмежно вдячні усім і кожному окремо за вашу матеріальну допомогу… Ми припиняємо збір коштів на будь-які рахунки, тому що з’являються фейкові сторінки, які хочуть нажитись на цьому», – повідомила сестра захисника Альона Лаврушко.

Зібрані кошти будуть використані на реабілітацію та операцію Михайла Діанова.

Як відомо, Михайло Діанов боронив Маріуполь і був поранений у руку, однак після виходу з «Азовстал» належної медичної допомоги у полоні рашистів не отримав.

545

Наразі Михайло перебуває у госпіталі. Операцію відкладено, адже найперше, що йому потрібно – це набрати вагу.

Сам Михайло Діанов попросив не турбувати його тиждень-два, аби він прийшов до себе після полону.

«Велике прохання до всіх друзів і знайомих. Не турбувати мене (ні дзвінками, ні повідомленнями) на протязі тижня. А ліпше двох. Мені потрібно спочатку прийти до тями. Це довготривалий процес. Щиро дякую за розуміння», – закликав звільнений оборонець Маріуполя.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2022-09-25 12:58:25