Львівський портал

На Дніпропетровщині чоловік хотів підірвати поліцейських, заманивши їх у пастку

Правоохоронці на Дніпропетровщині затримали чоловіка, який на замовлення РФ намагався підірвати поліцейських, що мали прибути за фейковим викликом. Йому оголосили підозру. Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

За матеріалами справи, замовлення РФ виконував 25-річний безробітний з Павлоградського району, якого окупанти завербували через Телеграм-канал з пошуку «легких грошей».

Встановлено, що чоловік прибув до обумовленого схрону і забрав звідти складові до  саморобного вибухового пристрою (СВП). Потім підозрюваний приїхав до місця запланованого теракту, де заховав вибухівку серед сміття, а навпроти встановив відеокамеру.

У разі прибуття поліцейських до вибухової «пастки», фігурант планував віддалено підірвати їх, перебуваючи у засідці. Втім, працівники СБУ затримали чоловіка «на гарячому», коли він заклав вибухівку у покинутій будівлі і повідомив на 102 про нібито виявлену там людину без ознак життя.

Відтак правоохоронці нейтралізували вибухівку, яка була обладнана двома бойовими гранатами і детонатором з дистанційним керуванням. А 25-річному чоловіку повідомили про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 258 ККУ (закінчений замах на вчинення терористичного акту). Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-03-19 11:14:00