Україна і світ

На чотирьох напрямках одночасно йде наступ: Маляр про бої на Донбасі

1

На Мар’їнському, Лиманському, Авдіївському та Бахмутському напрямках тривають запеклі бойові дії. Армія РФ намагається атакувати та просуватися далі на територію України, проте ворогу не вдається досягти запланованих цілей.

Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі національного інформаційного телемарафону Єдині новини.

– Ми оперуємо тією інформацією, яка в нас є від Генерального штабу, оперативно-стратегічних угруповань, які воюють на фронтах, і від Головного управління розвідки. Сьогодні тенденція подій така, що епіцентр бойових дій залишається на сході. І ворог там наступає на декількох напрямках, не лише на Бахмутському. На чотирьох напрямках одночасно зараз йде наступ – це Мар’їнський, Лиманський, Авдіївський і Бахмутський.

І треба сказати, що запеклі бої точаться практично скрізь, особливо – це Мар’їнка та Авдіївка. Там дуже гаряче. І Бахмут ми обговорюємо постійно – дійсно дуже гаряче. Треба сказати, що на Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському у ворога взагалі не вдається досягти поставлених цілей, але бої там дуже гарячі. Щодо Бахмуту та Бахмутського напрямку – там охоплено не лише місто боями, а й передмістя, – розповіла вона.

Заступниця міністра оборони зазначила, що зараз триває інформаційна війна. Вона також прокоментувала витік ймовірних секретних документів у Пентагоні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зараз дивляться

– Ми повинні зрозуміти, що сучасна війна – це насамперед інформаційна війна. І ми повинні бути готовими до того, що можуть бути будь-які вкиди інформації, інформаційно-психологічні операції, тому до будь-якої інформації треба ставитися критично, перевіряти, шукати джерело. Єдиною достовірною інформацією щодо перебігу бойових дій і планів, можливо, Збройних сил України можуть бути тільки офіційні джерела.

Про війну в нас офіційно можуть говорити Верховний головнокомандувач – це президент, а також міністр оборони, головнокомандувач ЗСУ. Потім заявляють Генштаб і Міноборони як інституції – це ті, хто законом наділені правом говорити про війну та бути першоджерелом, а ще пресофіцери ЗСУ. Плани тримаються у секреті. Будь-які обговорення – це очевидно чиїсь припущення, тому їх так і треба сприймати, – вважає Маляр.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-10 21:50:27

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин