PRESS ЦЕНТР

На Буковині після весіль 20 відсотків гостей захворіли на коронавірус

На Буковині після весіль 20 відсотків гостей захворіли на коронавірус

Близько 20% тих, хто повернувся з курортів, роблять тести на COVID-19 і отримують позитивний результат.

На Буковині стрімко зростає кількість інфікованих COVID-19. Щодня близько сотні людей отримують підтвердження діагнозу «коронавірус», переважно це молодь, віком від 20 до 30 років.

Про це під час пресконференції повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. За його словами, збільшення числа хворих пов’язане насамперед із тим, що буковинці почали активно відвідувати весілля та інші велелюдні зібрання.

Ми маємо чітко встановлені шляхом епідеміологічних розслідувань джерела вибуху, поширення, інфекції, зокрема у Кіцманському районі. Три масштабних весілля загнали весь район у так звану «червону зону». 20% усіх гостей, які були на святкуванні, мають коронавірус, багато людей перебувають у статусі контактних, – розповів Сергій Осачук.

Крім того, зросла кількість хворих і серед відпочивальників. Близько 20% тих, хто повернувся з курортів, роблять тести на COVID-19 і отримують позитивний результат.

За два-три тижні матимемо пікове навантаження на медичні заклади та лікарів. Ми можемо уникнути погіршення і такої негативної ситуації. Для цього лише треба усе те, чого ми навчилися протягом весняних місяців, застосовувати і сьогодні. У такий спосіб ми зможемо убезпечити себе від найгіршого сценарію уже у найближчий час, – зазначив Сергій Осачук.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
09.08.2020

Back to top button
Close