Україна і світ

Можна втекти, якщо встигнеш: Жданов розповів, чому росіяни беззахисні проти HIMARS

Російські загарбники беззахисні проти реактивних систем залпового вогню HIMARS. Протидії цьому озброєнню не існує.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі Радіо НВ.

– Цю ракету не можна перехопити. Якщо ми її навели і випустили, то вона потрапляє в ціль з найбільшим відхиленням в три метри на дальності 70 км. Захисту від цієї ракети не існує. Можна тільки втекти, якщо встигнеш або знаєш, що вона летить, – зазначив він.

За словами Жданова, Росія з цієї причини намагається всіляко перешкодити поставкам в Україні високоточного західного озброєння великої дальності.

– Тиснуть на будь-які країни: Перестаньте накачувати Україну зброєю, це призводить до конфронтації. Те, що вони масовані ракетні обстріли нашої території (здійснюють, – Ред.), це не конфронтація, з їх точки зору. А те, що ми отримали зброю, проти якої у них немає захисту, це конфронтація, з точки зору Росії, – додав експерт.

Нагадаємо, що США оголосять про новий пакет військової допомоги у розмірі близько $400 млн, який включає високоточну артилерію – HIMARS – для ефективніших атак на російські війська та техніку.

Також планується, що Україні передадуть 1 тис. снарядів для артилерійських систем з підвищеною точністю, які не надавалися ЗСУ раніше.

Фото: Генштаб ЗСУ

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-09 01:53:41

Back to top button