Україна і світ

МОЗ пропонує продовжити карантин в Україні на літо – Ляшко

Міністерство охорони здоров’я пропонує продовжити карантин в Україні на літній період. Про це повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко під час засідання уряду.

– Ми запропонуємо уряду розглянути питання продовження карантинних обмежень на літній період, оскільки коронавірус не подолано, – зазначив він.

Віктор Ляшко зазначив, що в Україні все ще повинні діяти основні протиепідемічні обмеження, серед яких перебування в масках в громадських будівлях і в транспорті, а також відповідальне ставлення до дотримання фізичної дистанції.

Водночас очільник МОЗ додав, що в разі погіршення ситуації, міністерство оперативно реагуватиме і вводитиме жовтий, помаранчевий або червоний рівень епіднебезпеки.

Крім того, за словами Віктора Ляшка, влітку планують скасувати вимоги щодо заповненості залів, дозволити повноцінне функціонування спортзалів і спростити процес проходження кордонів для повернення з відпусток.

Адаптивний карантин в Україні

Адапитивний карантин в Україні діє до 30 червня 2021 року. Він передбачає, що, залежно від епідситуації, на території того чи іншого регіону встановлюють один із рівнів епіднебезпеки – червоний, помаранчевий, жовтий або зелений.

Більше новин про адаптивний карантин – читайте на Фактах ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-09 13:35:22

Back to top button