Україна і світ

Моя податкова: як встановити та користуватися

1

Нещодавно Державна податкова служба України створила мобільний застосунок Моя податкова. Ним можна користуватися на Android та iOS. Що відомо про додаток Моя податкова та як ним користуватися – читайте в матеріалі.

Моя податкова: що відомо

Як зазначається на сайті податкової, новий додаток – це зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян,  а також сплати податків з використанням платіжних систем.

Моя податкова: як завантажити програму

Для того, аби користуватися додатком, його спершу потрібно завантажити на телефони:

Зараз дивляться

Моя податкова: як користуватися

Після того, як ви завантажили програму, можете скористатися трьома розділами:

  1. Зайти у Мої дані, завдяки чому можна отримати таку інформацію: адресу реєстрації та фактичне місце проживання, обʼєкти оподаткування, обовʼязок сплатити суму грошового зобовʼязання (ППР), стан розрахунків з бюджетом.
  2. Послуги. За допомогою цього розділу можна направити запит на отримання відомостей про суми виплачених доходів, подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкова знижка).
  3. Повідомлення. Завдяки цьому розділу можна отримати квитанції, відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, інформацію з Державного реєстру фізичних осіб про джерела або суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору, листи контролювального органу.

Важливо, що мобільний застосунок обіцяють доповнювати новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-02 12:01:48

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин