Україна і світ

«Моджахед» згадав кумедну історію про неочікувану зустріч у посадці, яка «класно залітає на курилці»

Техніка бойового екіпажу ударного крила на псевдо «Моджахед» з 424 окремого батальйону безпілотних систем SVAROG згадав кумедний випадок, який трапився з ним під час виконання одного із завдань.

Своїми спогадами з цього приводу він поділився у соцмережах, зазначивши, що зазвичай такі історії «класно залітають на курилці».

Так, за словами військового, під час одного з бойових виходів йому з побратимами довелося зіткнутися з вельми неочікуваними гостями.

Ніч. Сидимо на позиціях, працюємо. Раптом чуємо в посадці щось починає шуршати. Наче хтось підкрадається до нас… І не один.

Швидко хапаємо зброю та готуємось зустрічати ворожу ДРГ. Вороги були з трьох сторін від нас, тому таке було цілком можливим.

Коли шуршання у кущах наблизилося до нас, в момент максимальної напруги… На нас вийшла родина диких кабанів. А потім зникла в темряві. Ми видихнули з полегшенням, опустили зброю і продовжили працювати.

По приїзду ми згадали про це і поржали. Але в моменті було не до жартів.

Варто зазначити, що українські захисники нерідко стикаються на фронті з різними тваринами.

Наприклад, як повідомляла АрміяInform, бійці 60 окремої механізованої Інгулецької бригади ЗСУ врятували у зоні бойових дій козулю, яка заплуталася у дроті інженерного загородження.

Своєю чергою штурмовики «Люті» прийшли на допомогу хижому птаху, якого збило з дерева ударною хвилею від розриву 152-мм снаряду.

«Сержантка Моллі» — у бійців бригади «Великий Луг» з’явилася незвичайна вихованка
«Сержантка Моллі» — у бійців бригади «Великий Луг» з’явилася незвичайна вихованка

Крім того, прикордонник з бригади «Помста» з позивним «Вандер» показав, як тримав посадку з маленьким кабанчиком, а операторка безпілотних систем «Хартії» на псевдо «Бароко» розповіла, як прихистила з товаришами вагітну кішку.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин