Україна і світ

Мобілізація в РФ: у розвідці Німеччини оцінили кількісний потенціал

Кремль може зібрати по всій Росії для відправлення на війну проти України ще до 1 млн осіб. Глава Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND) Бруно Каль оцінив мобілізаційний потенціал РФ в інтерв’ю виданням медіагрупи Redaktionsnetzwerk Deutschland.

– Подальший мобілізаційний потенціал Росії – резерв до мільйона осіб, якщо в Кремлі вважатимуть це за необхідне, – сказав він.

На його думку, зараз російський диктатор Володимир Путін не готовий до перемовин і за будь-яку ціну прагнутиме реалізувати всі можливості на полі бою, зокрема за рахунок мобілізованих.

Водночас, як зазначив глава BND, ЗСУ продовжують ефективно оборонятися, незважаючи на чисельну перевагу російської армії, але в довгостроковій перспективі успіх України багато в чому залежатиме від неослабної підтримки Заходу.

Зараз дивляться

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше українська військова розвідка повідомляла, що у РФ готуються до чергової хвилі мобілізації, і цього разу на війну проти України хочуть забрати студентів закладів вищої освіти, які навчаються на стаціонарі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-22 11:39:52

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин