Суспільне мовлення

Мобілізація на Львівщині: які документи чоловіки зобов’язані постійно мати при собі

1

На Львівщині усі військовозобов’язані від 18 до 60 років мусять мати при собі документи, які посвідчують особу, і військово-облікові документи та показувати їх працівникам ТЦК та СП на вимогу. Такий наказ видав комендант Львівської області.

Про це сьогодні, 21 листопада, повідомив керівник апарату Львівської ОВА та комендант області Тарас Грень. За його словами, таке рішення було ухвалене під час засідання Ради оборони Львівської області.

“Наказ встановлює, що в умовах військового стану і на період військового стану всі військовозобов’язані громадяни зобов’язані мати при собі документи, які посвідчують особу, та військово-облікові документи. І вони зобов’язані надавати їх для перевірки представникам ТЦК. Це є важливо з позиції посилення мобілізаційних заходів та у відповідності до тих умов, які у нас є на сьогодні”, — каже чоловік.

Серед військово-облікових документів важливо мати посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Що ж стосується тривалості комендантської години, то наразі вона залишається незмінною – з 24:00 до 5:00.


Джерело: Суспільне мовлення України

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин